Нові знання - улюблена робота!

Дата: 14.04.2023 11:07

В сфері охорони здоров’я, як і в інших галузях, постійно впроваджуються новітні технології, саме тому усім, хто працює в медичних установах, потрібно кожні 5 років підвищувати свою кваліфікацію. Про те що служба зайнятості надає ваучер на навчання медична сестра Марина Тарасенко дізналася від свого керівництва, яке порекомендувало скористатися цією нагодою.

Не гаючи часу пані Марина звернулася до Слов’янського міського центру зайнятості. Невдовзі було укладено договір з Ізюмським медичним фаховим  колледжем для підвищення кваліфікації за напрямком «Медсестринство» та сплачено за навчання саме ваучером. «Додаткові знання ніколи не є зайвими та стануть мені у пригоді на улюбленій роботі в міській амбулаторії №7», - зазначила пані Марина наприкінці навчання. Тому співпраця в цьому напрямку триває і надалі!

За консультаціями щодо отримання ваучера на навчання звертайтесь до Слов'янського міського центру зайнятості, тел. 050-550-54-60

З повним переліком професій та спеціальностей, за якими може бути виданий ваучер для навчання, можна ознайомитись за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery