Служба зайнятості допомагає знайти роботу за фахом

Дата: 20.04.2023 18:04

Юлія, мешканка смт. Райгородок, що на Донеччині, більше десяти років працювала медичною сестрою у місцевій лікарні. Та наприкінці минулого року була звільнена за скороченням.

За допомогою у працевлаштуванні жінка звернулась до Слов’янського міського центру зайнятості. Юлія отримувала профконсультаційні та консультаційні послуги, активно брала участь у різноманітних заходах, які проводили фахівці центру зайнятості. Разом з кар’єрним радником були опрацьовані можливі варіанти працевлаштування.

Пропозицій роботи безпосередньо у населеному пункті, де проживає Юлія не було. Спеціалісти запропонували жінці розглянути вакансію медичної сестри у краматорській лікарні. Віддаленість місця роботи зовсім не зупинили Юлію. Вона успішно пройшла співбесіду та за направленням центру зайнятості працевлаштувалась за фахом у КНП «Медичний центр з профілактики та лікування залежності м. Краматорськ».

За інформацією Донецької обласної служби зайнятості