Центр зайнятості організував міні-ярмарок вакансій

Дата: 28.04.2023 10:53

Сьогодні в онлайн-форматі фахівці Слов’янського міського центру зайнятості організували проведення міні-ярмарку вакансій для ДП "Експериментальна база "Дачна". На сьогоднішній день на підприємстві є потреба в працівниках - операторах машинного доїння, трактористах-машиністах та підсобних робітниках.

Директор підприємства Михайло Семеніхін розповів про компанію, ознайомив шукачів з пропозиціями роботи з наданням житла, вимогами до претендентів, рівнем заробітної плати, умовами соціальної сфери.

Наприкінці заходу понад 7 осіб з 20 шукачів роботи домовились про проведення індивідуальних співбесід, за результатами яких 3 особи отримали направлення на працевлаштування.

Робота в даному напрямку триває!

За більш детальною інформацією звертатися до фахівців Слов’янського міського центру зайнятості за номером 0505505460