Загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації

Дата: 04.05.2023 09:00

Щодня о 9:00 — загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації.

Донецька ОВА та платформа Меморіал згадують убитих росіянами захисників з Донеччини.

Захисник Маріуполя Артем Шаріпов, позивний Тімон, загинув 3 травня 2022 року під час оборони «Азовсталі» від російських окупантів. Йому було 34 роки.

Артем народився в селі Грабове Чистяківської міської територіальної громади.  Закінчив 9 класів школи та пішов одразу працювати. Десять років працював на шахті. У вільний час любив рибалити та ремонтувати автомобілі.

Під час російсько-української війни Артем брав участь в АТО/ООС. З 2016 року воював у лавах полку «Азов», що в складі Національної гвардії України.

З початком повномасштабного вторгнення разом із побратимами Артем продовжував захищати Україну від російських окупантів. Обіймав посаду начальника служби сховища КЕС.

«Артем був і залишається найкращим чоловіком і татом. Наша гордість і честь, справжній патріот своєї землі! Справедливий, відповідальний, чесний, добрий», – розповіла дружина загиблого Юлія.

Посмертно сержант Шаріпов нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

В Артема залишилися дружина і двоє синів.

З 24 лютого росіяни вбили 1487 мирних жителів Донеччини, поранили ще 3460. Наразі невідома кількість жертв у Маріуполі та Волновасі.

Пам'ятаймо!