Користь для громади, зайнятість для безробітних

Дата: 04.05.2023 21:16

Умови сьогодення вимагають використовувати по максимуму всі можливості задля розвитку територіальних громад та розв’язання місцевих проблем. Обмеженість робочих місць та можливостей для працевлаштування і заробітку зумовлює використовувати всі можливості для забезпечення безробітних громадян хоча б тимчасовою роботою.

Так, починаючи з березня 2023 року на території Андріївської та Черкаської територіальних громад організовані громадські роботи, в яких задіяні безробітні особи, що перебувають на обліку в Слов’янському міському центрі зайнятості. З моменту організації цих робіт було створено 20 тимчасових робочих місць.

На вимогу часу з’явився новий вид громадських робіт – по розвантаженню, фасуванню та роздачі гуманітарної допомоги населенню. До участі в них вже залучено 6 безробітних осіб Андріївської сільської ради та 9 безробітних осіб Черкаської селищної ради.

В цілому, вказані громадські роботи, які фінансуються за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та місцевими органами влади, створюють умови для забезпечення стабільної ситуації на ринку праці та підтримки ефективної зайнятості в період воєнного стану.

Громадські роботи в Слов’янському регіоні будуть тривати і надалі.