Дорогі ветерани, шановні земляки!

Дата: 08.05.2023 06:00

Дорогі ветерани, шановні земляки!

Від усієї душі вітаю вас з Днем пам'яті та примирення і 78-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Друга світова війна 1939 - 1945 років стала найбільшою трагедією людства у XX столітті. Українці зробили надзвичайно вагомий внесок у перемогу над нацизмом, ставши однією з націй-переможниць.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захищали свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги!

Також ми віддаємо шану і нашим захисникам сьогодення, які продовжують боронити Україну від навали російської орди.

Бажаю Вам, Божого благословення, міцного здоров’я і довголіття, бадьорості духу, добра, радості, родинного затишку, злагоди. А усім нам  мирного неба, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні та довгих мирних років життя у квітучій Україні!

З Днем пам’яті та примирення!

З Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

З повагою, НІКІТІНА Олена