8 вересня - День визволення Донбасу від фашистських загарбників

Дата: 08.09.2023 06:00

Сьогодні ми відзначаємо знаменну дату – День визволення Донбасу від нацистських окупантів. І це ще один привід згадати всіх тих, хто героїчно боронив свою землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, вшанувати пам’ять тих, хто загинув, визволяючи рідний край від фашистських загарбників.
Так сталося, що сьогодні ми знову боремося за незалежність і свободу нашої Батьківщини. І ми напевно знаємо, що скоро в історії України з’явиться ще одна визначна дата – День визволення від рашистських загарбників!
Усім ветеранам, свідкам тієї жахливої війни, і війни сьогодення – низький уклін і побажання міцного здоров’я та якнайшвидшого миру.