На Урядовому комітеті обговорили питання захисту об'єктів критичної інфраструктури

Дата: 03.04.2024 19:05

У режимі онлайн 3 квітня відбулось засідання Урядового комітету з питань економічної, фінансової і правової політики, паливно-енергетичного комплексу, стратегічних галузей промисловості та правоохоронної діяльності.

Захід був організований Кабінетом Міністрів України.

Участь у нараді взяв заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Бойко, під час якого було розглянуто низку проєктів постанов та розпоряджень КМУ, у тому числі за напрямом захисту об’єктів критичної інфраструктури.

Ворог не полишає можливість наносити збитки державі та погіршувати життя українців, завдаючи ракетних ударів по об'єктах критичної інфраструктури. Саме тому вони потребують здійснення заходів з інженерного захисту критично важливих елементів. До створення безпечних умов функціонування об'єктів критичної інфраструктури та роботи персоналу залучені підрозділи військовослужбовців, а деякі з об'єктів забезпечені власною системою охорони.