Вадим Філашкін ознайомився з роботою Маріупольського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

Дата: 06.04.2024 16:04

Голова Донецької ОДА, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін разом з начальником Покровської МВА Сергієм Добряком ознайомились з роботою Маріупольського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук Вадим Філашкін.

"Оглянув приміщення ТЦК та СП, поспілкувався з працівниками, обговорили кількість бажаючих долучитися до лав ЗСУ, обсяги та умови роботи, а також процес оповіщення", - повідомив Вадим Філашкін.

Установа працює щоденно, навіть у вихідні. Якщо громадяни мають питання з приводу військової служби, вони можуть звернутися за детальною інформацією до Донецького ОТЦК та СП за телефоном гарячої лінії +38(097)-017-00-69 або до Маріупольського районного ТЦК та СП за телефоном +38(067)-725-54-59.