Загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації

Дата: 22.04.2024 09:00

О 9:00 — загальнонаціональна хвилина мовчання. Донецька ОВА та платформа Меморіал вшановують пам’ять загиблих захисників з Донеччини.

4 лютого 2023 року під час ворожого артилерійського обстрілу біля села Степове Запорізької області загинув молодший сержант Дмитро Ковальов. Воїну було 56 років.

Дмитро – уродженець міста Добропілля. Жив у місті Дніпро. Закінчив Дніпропетровський державний гірничий інститут та здобув професію інженера-електромеханіка. Працював на приватному підприємстві. У вільний час любив мандрувати.

На початку широкомасштабного вторгнення чоловік став до лав Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України та вирушив на фронт. Ніс службу в лавах 783-ї бригади охорони.

«Мій брат був гарною, порядною і відповідальною людиною. 25 лютого він отримав повістку і пішов до військкомату. Не втікав і не ховався, а пішов чесно і достойно виконувати свій обов’язок перед Батьківщиною і родиною. Він прослужив майже рік. Але доля так склалась, що його підрозділ, виконуючи завдання, потрапив під артобстріл… і він загинув», – розповіла рідна сестра загиблого Олена Жмуренко.

Поховали захисника на кладовищі селища Діївка-2 на Дніпропетровщині.

У Дмитра залишилися батьки, дружина, син і сестра.