Загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації

Дата: 25.04.2024 09:00

4 квітня 2022 року в Маріуполі обірвалося життя 42-річної Катерини Савенко.

Багато хто думав, що вона загинула за два дні до цього, під час пожежі у відділенні лікарні, де лежала з пораненнями.

Катерина постраждала під час обстрілу 29 березня 2022 року. Її чоловік Віталій того дня загинув на місці.

Катерина Савенко навчалась та жила в Маріуполі. Закінчила місцеву школу № 43, а потім здобула освіту в Маріупольському вищому металургійному професійному училищі та механіко-металургійному коледжі. Згодом працювала на підприємстві «Метінвест» у рідному місті. Там працював і її чоловік Віталій. Родина мешкала в Кальміуському районі Маріуполя.

Друзі та знайомі згадують Катерину чудовою, світлою людиною. Вона обожнювала малювати та дуже любила торт «Київський».

Родичі поховали Катерину і Віталія у Маріуполі.

О 9:00 — загальнонаціональна хвилина мовчання. Донецька ОВА та платформа Меморіал вшановують пам’ять убитих росіянами мешканців Донеччини.