Компенсація витрат на оплату праці за працевлаштування ВПО під час дії воєнного стану: відповіді на головні питання

Дата: 28.05.2024 14:35

Держава продовжує підтримувати роботодавців, які працевлаштовують внутрішньо переміщених громадян. Як саме? Дає можливість отримати компенсацію витрат на оплату праці таких осіб.

Порядок надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні регламентований постановою Кабінету Міністрів України № 331 від 20 березня 2022 року.

Надаємо відповіді на головні питання щодо цієї програми.

Більш докладно дізнатися про умови надання компенсації та подати заявку на її отримання можна за посиланням: https://bit.ly/3WW6nsc

Якщо виникли питання або потрібна детальна консультація, звертайтеся до call-центру Донецького обласного центру зайнятості безкоштовно за телефоном 0-800-33-61-67.