Мовою цифр: професійне навчання за сприяння служби зайнятості

Дата: 29.05.2024 14:59

З початку року за направленням Донецької обласної служби зайнятості професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації проходили 1190 осіб. Безробітні здобували нові знання та навички у центрах професійно-технічної освіти ДСЗ, інших навчальних закладах та безпосередньо на робочому місці у роботодавців.

Отримання нової професії може бути чудовим способом покращити кар'єрні перспективи та значно збільшити шанси на успішне працевлаштування. Кожен зареєстрований безробітний може скористатись доступними освітніми програмами, які пропонує служба зайнятості.

Переваги професійного навчання:

Безкоштовно: навчання фінансується за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Широкий вибір навчальних програм: служба зайнятості пропонує понад 95 робітничих професій та 400 освітніх програм.

Гнучкі форми навчання: освітній процес може проходити за денною, вечірньою або заочною формою.

Подальше працевлаштуваннянавчання проходить лише за затребуваними на ринку праці професіями, що значно підвищує шанси знайти роботу.

Більше детально про можливості проходження професійного навчання можна дізнатися за посиланням https://bit.ly/4bUmXgn

Якщо вас зацікавила можливість отримання нової професії або підвищення кваліфікації, звертайтеся до кар’єрного радника центру зайнятості https://t1p.de/2u2np або телефонуйте до сall-центру Донецького обласного центру зайнятості 0-800-33-61-67.