Загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації

Дата: 02.06.2024 09:00

4 серпня 2023 року в Києві обірвалося життя 65-річного Олега Андрєєва. Повномасштабне вторгнення застало його в рідному Маріуполі. Паралізований після інсульту, чоловік не міг самостійно пересуватися і жив разом із мамою в Лівобережному районі міста.

Вночі 13 березня 2022 року внаслідок вибуху ракети, що влучила в під'їзд їхнього будинку, чоловіка було серйозно травмовано. Його винесли з вогню і поклали на матраці на бетонну підлогу, в результаті чого він отримав  обмороження ступнів. Пізніше Олега евакуювали до Новоазовська, а потім — до лікарні Макіївки, де, замість належного лікування, лікарі недбало ампутували чоловікові пальці.

Лише в серпні 2022 року доньці Олега, Яніні, вдалося вивезти його до Києва. На жаль, після пережитих жахіть та невдалого лікування, 4 серпня 2023 року серце Олега Васильовича зупинилося.

О 9:00 — загальнонаціональна хвилина мовчання. Донецька ОВА та платформа Меморіал вшановують пам’ять убитих росіянами жителів Донеччини.