Андріївська сільська військова адміністрація

Загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації

Дата: 24.06.2024 09:00

Фото без опису

Між 12 і 30 березня 2022 року від голоду, холоду та відсутності медичної допомоги помер 63-річний маріуполець Сергій Макаров.

Перед вторгненням він лежав у лікарні. 24 лютого його відпустили додому. Він повернувся до квартири у Лівобережному районі, який ворог активно обстрілював. Теплопостачання зникло, ліків не було.

«11 березня я востаннє змогла дістатися до нього, привезла їжу та воду. Більше ми не побачилися. Коли саме тато помер – невідомо», – розповіла донька Катерина.

Сергій народився в селі Ялта. З 1991 року жив у Маріуполі, виховував трьох доньок, радів онукам. Працював водолазом, трактористом-бульдозеристом на металургійному комбінаті, допомагав будувати церкву. Був ветераном праці. «Батько дуже любив читати, був освіченим», – згадала донька.

Дата смерті та місце поховання Сергія невідомі. У нього залишилися три доньки та онуки.

О 9:00 — загальнонаціональна хвилина мовчання. Донецька ОВА та платформа Меморіал: вбиті росією  вшановують пам’ять убитих росіянами жителів Донеччини.