Андріївська сільська військова адміністрація

Загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації

Дата: 19.06.2024 09:00

Фото без опису

28 травня 2024 року ворожий обстріл обірвав життя Василя Дьошина та його дружини Ірини. Того вечора російські війська атакували Торецьк, влучивши по житловому кварталу в центрі міста. Внаслідок прямого влучання зруйнувалися під’їзди у двох багатоповерхових будинках та будівля підприємства.

Василеві Дьошину було 58 років. Він працював у Торецькій міській військово-цивільній адміністрації відповідальним чергового відділу з питань цивільного захисту. У вільний час допомагав сусідам з ремонтами.

«Він був дуже веселий, багато усміхався. Люди часто зверталися до нього як до майстра. Під час обстрілів забивав вікна сусідам», – розповіла сестра Олена Самбул.

«Дружня родина, дуже відповідальні, щирі та добрі люди, завжди допомагали іншим», – додали колеги Василя.

У загиблого залишилися донька, син і сестра.

Василя Дьошина поховали на кладовищі в Торецьку.

О 9:00 — загальнонаціональна хвилина мовчання. Донецька ОВА та платформа Меморіал: вбиті росією  вшановують пам’ять убитих росіянами жителів Донеччини.