Загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації

Дата: 20.07.2024 09:00

7 жовтня 2022 року внаслідок ворожого обстрілу селища Очеретине загинув 65-річний Василь Котов. Того дня він із дружиною пішли привітати кума з днем народження. Дружина зайшла в будинок, а Василь стояв на подвір'ї й розмовляв із братом кума, коли почався обстріл. Обоє чоловіків загинули.

Василь народився в Очеретиному. Працював водієм вантажівки, а останні 20 років – на металургійному підприємстві. У 2014 році компанія переїхала до Одеси, де він налагоджував роботу.   Вісім років вони з дружиною жили в Одесі. За тиждень до повномасштабного вторгнення повернувся до рідного селища.

«Батько був дуже доброю людиною. Завжди допомагав, сім'я була для нього найважливішою. Він був найкращим татом і дідусем. Мав багато планів на спокійну пенсію, але не судилося», – сказала донька Ірина.

У Василя Котова залишилися дружина, донька, зять, син і онук.

О 9:00 — загальнонаціональна хвилина мовчання. Донецька ОВА та платформа Меморіал: вбиті росією Меморіал вшановують пам'ять убитих росіянами жителів Донеччини.