Загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації

Дата: 21.07.2024 09:00

15 квітня 2022 року в Маріуполі загинув 24-річний солдат Владислав Денисенко, позивний "Зодіак". Бронетранспортер, у якому він був із побратимами, потрапив під артилерійський обстріл і впав у річку Кальміус.

Владислав народився в Донецьку, з 2014 року мешкав у Києві. Закінчив Київський транспортно-економічний фаховий коледж за фахом "механіка". Працював у компанії «Максимус».

Під час вторгнення захищав Україну в складі обригади НГУ «Азов» на посаді  оператора протитанкового відділення.

«Мій син Владислав – найкращий син української землі. Безмежно любимо, дякуємо і пишаємося ним», – написала його мама Інна.

Посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня, медаллю «Честь. Слава. Держава» та орденом «Хрест Героя».

Героя поховали на Алеї почесних поховань Державного історико-меморіального Лук’янівського заповідника.

У нього залишилися батьки.

О 9:00 — загальнонаціональна хвилина мовчання. Донецька ОВА та платформа Меморіал героїв  вшановують пам’ять загиблих захисників Донеччини.