Пошук

«Пліч-о-пліч»: зустріч для зміцнення співпраці між громадами

Дата: 06.02.2025 18:02
Кількість переглядів: 67

 

Фото без опису

#плічОпліч

Вчора заступник голови Донецької облдержадміністрації Олександр Шевченко зустрівся з представниками Міністерства розвитку громад та територій України.

Зустріч відбулась в рамках національного проєкту, ініційованого президентом України Володимиром Зеленським «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».

Під час робочого візиту делегації на Донеччину представники Міністерства зокрема оглянули пункт тимчасового перебування евакуйованих з гарячих точок донеччан, який базується в місті Павлоград.

Зауважимо, що проєкт «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» спрямований на посилення взаємодії між прифронтовими громадами-форпостами та тиловими громадами-партнерами, сприяє згуртованості країни та покликаний допомогти тим громадам, які перебувають у найскладніших умовах, долати наслідки війни та підтримувати нормальне життя.

Під час зустрічі представники Міністерства розвитку громад та територій України мали змогу на власні очі побачити, як та в яких умовах працює система підтримки для переселенців на Донеччині. Вони оцінили ефективність вже реалізованих заходів, провели детальний аналіз потреб та визначили пріоритетні напрямки для подальшої роботи та співпраці.

Візит делегації - це яскравий приклад того, як об'єднуються зусилля заради єдиної мети. Підтримка прифронтових територій – це не просто гуманітарна місія, це інвестиція в майбутнє України.


« повернутися до розділу «НОВИНИ»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь