Новини Андріївської сільської ради

Дата: від до Скинути

2 жовтня 2019 року в селі Сергіївка озеленення альтанки для післяобрядових торжеств.

2 жовтня.2019р. Озеленення альтанки для післяобрядових торжеств. Сергіївська рада -добровольці. Дякуємо за допомогу, за командний дух, за співпрацю! Разом ми- сила! Було важко. висаджено 90 саджанців. Але є стимул: це- бренд Сергіївки, Андріївської ОТГ. Пишаємося своїм селом!

07:52 03.10.2019

1 жовтня в Сергіївському ЦМД пройшли посиденьки в клубі "Оксамитовий сезон".

1 жовтня в Сергіївському ЦМД пройшли посиденьки в клубі "Оксамитовий сезон".Молодь 50-х,60-х... саме їхніми руками будувалися школи, заводи, лікарні.Серед них є ті, хто був на Цілині, уявляєте? Люди з молодою душею. Здається, вони вміють все. Відпочивати теж, молоді позаздрять. Із Святом Вас!

07:35 02.10.2019

6 вересня 2019 року о 13.00 в селі Сергіївка біля обеліску загиблих воїнів відбувся мітинг до 76 - річчя визволення Донбасу "Там, де пам'ять, там сльоза".

14:12 06.09.2019

В Андріївській сільській об’єднаній територіальній громаді реалізований проект Сищенко Наталії «У здоровому тілі – здоровий дух».

В Андріївській сільській об’єднаній територіальній громаді реалізований проект Сищенко Наталії Вікторівни «У здоровому тілі – здоровий дух». У березні 2019 року він був підтриманий та профінансований Британською радою у розмірі 50 000 гривень. За ці кошти було придбано спортивний інвентар, а саме: сітки, м’ячі для гри в футбол, міні-футбол, баскетбол, волейбол, два столи та ракетки для гри в теніс.

14:32 05.09.2019