Андріївська сільська військова адміністрація
Краматорський район Донецька область

Протокол № 4 від 11.07.2020 року

ПРОТОКОЛ № 4

засідання конкурсної комісії виконавчого комітету Андріївської сільської ради

Слов'янського району Донецької області.

від 11 серпня 2020 року

с. Андріївка                                                                                                      11.00

Всього членів комісії  7  чол.

Присутні на засіданні 7 чол.

Нікітіна Олена Анатоліївна, секретар сільської ради -   голова конкурсної комісії;    

Позіра Ніна Дмитрівна, головний бухгалтер сільської ради - заступник голови комісії;                                                         

Сищенко Галина Прокопівна, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету сільської ради - секретар конкурсної комісії;

члени конкурсної комісії:

Забірченко Ольга Володимирівна, начальник відділу земельних ресурсів, агропромислового комплексу, екології та благоустрою;

Мансвєтова Валентина Павлівна, начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності;

Самойленко Наталія Миколаївна, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та ЖКГ.

Овчян Ганна Валеріївна, начальник відділу загально – організаційного забезпечення і кадрової роботи.

                                                     ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про розгляд заяв і документів поданих особами, які виявили бажання взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади адміністратора відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Андріївської сільської ради.

Інформує: голова конкурсної комісії Нікітіна Олена Анатоліївна.

2.Про  проведення конкурсу на заміщення вакантної посади адміністратора відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Андріївської сільської ради.

Інформує: голова конкурсної комісії Нікітіна Олена Анатоліївна.

1.СЛУХАЛИ: Про розгляд заяв і документів поданих особами, які виявили бажання взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади адміністратора відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Андріївської сільської ради.

ІНФОРМУВАЛА: Нікітіна Олена Анатоліївна, голова конкурсної комісії.

            Голова конкурсної комісії проінформувала, що, відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування,затвердженого розпорядженням сільського голови  від 13.11.2017 року № 92/1, розпорядження сільського  голови  від 07.07.2020 року № 87 було  оголошено конкурс на заміщення 

вакантної посади  адміністратора відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Андріївської сільської ради.

            Інформацію  про проведення конкурсу  та  перелік вимог до кандидатів на  заміщення вищезазначеної вакантної посади було опубліковано в газеті «Вісті» № 28 (15497) від  09.07.2020 року. Та на веб – сайті  Андріївської сільської ради.

ВИСТУПИЛИ: секретар  конкурсної  комісії Сищенко Г.П., яка  зазначила, що за період з 09.07.2020  до 11.08.2020 року  на заміщення   вакантної посади адміністратора відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Андріївської сільської ради, подав документи лише один кандидат  –  Волинець Анна Олександрівна.

Конкурсна комісія, розглянувши документи на відповідність вимогам щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування, встановленим кваліфікаційним вимогам та вимогам конкурсу на  вищезазначені посади дійшла до висновку:

кандидатура Волинець Анни Олександрівни на посаду адміністратора відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Андріївської сільської ради  відповідає вищеназваним вимогам. 

Голосували: відкритим голосуванням «за» - 7 чоловік, "проти"- 0, "утримались"- 0.

            Керуючись пунктом 6 Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування, затвердженого розпорядженням сільського голови  від 13.11.2017 року № 92/1, конкурсна  комісія, -

ВИРІШИЛА:

1.Допустити  Волинець Анну Олександрівну до участі у конкурсі на заміщення вакантної посади  адміністратора відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Андріївської сільської ради.       

2.СЛУХАЛИ: Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади   адміністратора відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Андріївської сільської ради.          

ІНФОРМУВАЛА: Нікітіна Олена Анатоліївна, голова конкурсної комісії.

            До конкурсної комісії на заміщення вакантної посади адміністратора відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Андріївської сільської ради  подав лише один кандидат – Волинець Анна Олександрівна.

           Відповідно до рішення  конкурсної комісії  вищезазначена кандидатура  допущена до участі у конкурсі на заміщення вакантної посади.

          До проведення іспиту учасниця конкурсу була ознайомлена з вимогами статті 5 Закону України  «Про боротьбу з корупцією», про Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантної посади, його тривалість та процедуру складання іспиту.

           Комісією зафіксовано (відомість додається) номер білету, який витягнула учасниця  конкурсу.

           Під час підготовки відповідей на екзаменаційні білети в приміщенні були присутні наступні члени комісії: Нікітіна Олена Анатоліївна,секретар сільської ради, Мансвєтова Валентина Павлівна – начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності,  Забірченко Ольга Володимирівна - начальник відділу земельних ресурсів,агропромислового комплексу, екології та благоустрою.

            При проведенні іспиту на заміщення вакантної посади адміністратора відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Андріївської сільської ради  Волинець Анна Олександрівна відповіла на екзаменаційний білет № 10 та отримала:

- за відповідь на питання №1 «Державний бюджет України »   - 4 бали;

- за відповідь на питання №2 «Відповідальність за корупційні або пов’язані 

з корупцією правопорушення »   - 4 бали;

- за відповідь на питання №3 «Кадровий резерв служби в органах місцевого самоврядування»  -  4 бали;

- за відповідь на питання №4 «Повноваження виконавчого органу сільської ради галузі ЖКГ, побутового, торгівельного обслуговування, громадського харчування, транспорту та зв’язку» - 3 бали;

- за відповідь на питання №5  «Перелік документів, що подає особа разом із заявою для здійснення зняття з реєстрації місця поживання » - 4 бали.

Загальна  кількість балів - 19.

            За результатами проведеного письмового іспиту Волинець А.О. є такою, що успішно його склала та подолала 50 відсотковий бар'єр.

            Після письмового іспиту з претендентом Волинець А.О., яка подолала 50 відсотковий бар’єр, була проведена індивідуальна співбесіда та зроблена спроба дати їй об'єктивну оцінку ділових, професійних, моральних та психофізіологічних якостей (перелік питань додається).   

ВИСТУПИЛИ: Сищенко Галина Прокопівна,секретар конкурсної комісії.

            На підставі результатів письмового іспиту, перевірки рівня володіння комп’ютером та співбесіди з кандидатом  Волинець А.О., пропоную сільському голові Діхтенку М.Я. призначити Волинець Анну Олександрівну  на посаду адміністратора відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Андріївської сільської ради,як таку, що визнана переможцем конкурсу.

Голосували: відкритим голосуванням «за» - 7 чоловік, "проти"- 0, "утримались"- 0.

            Конкурсна комісія виконавчого комітету Андріївської сільської ради,-

ВИРІШИЛА:

1.Рекомендувати  сільському голові Діхтенку М.Я. призначити  Волинець Анну Олександрівну на посаду адміністратора відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Андріївської сільської ради, як таку, що визнана переможцем конкурсу.

 

 

 

 Голова конкурсної комісії                    ___________         О.А.Нікітіна       

 

                                                          

заступник голови конкурсної комісії  ___________         Н.Д.Позіра

 

 

Секретар комісії                                    ___________          Г.П.Сищенко

                                                          

Члени комісії                                          ___________         В.П.Мансвєтова

                                                                 ___________         Н.М.Самойленко

                                                                 ___________         О.В.Забірченко

                                                                 ___________         Г.В.Овчян.

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь