Оголошення

10 січня 2019 року о 13.00 годині в приміщенні адмінбудівлі сільської ради за адресою: село Андріївка, вул. Миру 7 проведено обговорення Плану перспективного розвитку Андріївської сільської ради (ОТГ) на 2019-2021 роки.

08:22 11.01.2019

24 січня 2019 року о 14.00 годині в приміщенні Андріївського Центру культури та дозвілля відбудеться перше засідання Ради регіонального розвитку Андріївської сільської ради (ОТГ).

24 січня 2019 року о 14.00 год   в  приміщенні Центру культури та дозвілля за адресою: село Андріївка, вул. Миру 7в  відбудеться перше засідання Ради регіонального розвитку Андріївської  сільської ради (ОТГ) із  залученням  представників депутатського корпусу, начальників  відділів виконавчого комітету сільської ради, членів виконкому, керівників бюджетних установ сільської ради, мешканців  громади, представників бізнесу, громадськості та ЗМІ.

08:40 05.01.2019

про початок громадського обговорення проекту договору про співробітництво територіальних громад у формі делегування виконання окремих завдань (у сфері охорони здоров’я).

На  виконання ст. 8 Закону  України  «Про  співробітництво  територіальних  громад»  розпочинається  громадське  обговорення  підготовленого  комісією  проекту  договору  про  співробітництво  територіальних  громад  у  формі  делегування виконання  окремих  завдань (у  сфері  охорони  здоров’я).  Текст  договору  розміщено  на  офіційному  веб-сайті  Андріївської  сільської  ради. Зауваження  та  пропозиції  від  фізичних  та  юридичних  осіб  приймаються  в  письмовій  формі  протягом  15  днів  з  дати  опублікування  проекту  договору  на  офіційному  веб-сайті  Андріївської  сільської  ради на поштову адресу: 84192, Донецька область, Слов’янський район, с. Андріївка, вул. Миру, 7 б, а також на електронну адресу 04342045@mail.gov.ua.

20:22 04.12.2018